loader gif

Buick LaCrosse – 2017

Buick LaCrosse - 2017 - A

Zupełnie nowy 2017 Buick LaCrosse wprowadza nowe oblicze Buick, pod wpływem dramatycznych wskaźnikach nagradzanej Avenir koncepcji odsłonięty w 2015 North American International Auto Show w Detroit i zainspirowany koncepcją Buick z połowy 20 wieku.

Lacrosse, która trafi do sprzedaży na początku lata 2016 roku, wyposażony w nowy wzór kratki z dużym otworem wyróżnia powrocie z trzech kolorów – czerwonym, srebrnym i niebieskim – Buick tri-shield insygniów, akcentowane przez elementy w kształcie skrzydeł określonymi przeciwko zaciemnionych kratki wodospad zainspirowanych koncepcją Wildcat II 1954.

„Nowe Lacrosse jest drop-dead gorgeous i sygnalizuje kolejny etap międzynarodowego pędu Buick”, powiedział Duncan Aldred, wiceprezes Global Buick. „Jego spokój, komfort i łączność zostały opracowane, aby wyznaczać nowe standardy w segmencie, przy wsparciu technologii nie oferowanych na konkurentów, takich jak Lexus ES.”

Buick LaCrosse - 2017 - B

Dłuższa, niższa i szersza niż obecna modelu 2017 Lacrosse jest zbudowany na silniejszą jeszcze lżejszej konstrukcji. Jest to około 300 funtów lżejszy od obecnego LaCrosse – w dużej mierze dzięki wykorzystaniu prasowych hartowanej, stali o wysokiej wytrzymałości – które przyczyniają się do większej wydajności i bardziej elastycznej obsługi.

Nowego Lacrosse jest niższa waga jest również częściowo ze względu na mniejszą masę nowych materiałów dźwiękochłonnych oraz lekkiej rozpraszających maty rozdzielczej zamiast cięższych hałasu blokowania klocków, które wynikają w nowym progu QuietTuning podpisu Buick.

Saldo równaniu sprawności pochodzi z zaawansowanych technologicznie, drugiej generacji 3.6l silnik V-6 w połączeniu z nową ośmiu-biegową automatyczną skrzynią biegów. Standardowa technologia Stop / Start poprawia efektywność stop-and-go jazdy.

Buick LaCrosse - 2017 - C

Dodaj komentarz