loader gif

Cadillac CT6 – 2016

Cadillac CT6 - 2016 - A

2016 Cadillac CT6 tworzy nową formułę dla prestiżu sedan poprzez integrację nowych technologii opracowanych w celu osiągnięcia dynamiczne osiągi, sprawność i zwinność wcześniej niewidoczne w dużych luksusowych samochodów.

CT6 oznacza długo oczekiwany powrót Cadillaca do globalnego segmentu prestige luksusowy, i jest jednym z ośmiu zupełnie nowych pojazdów marki rozpocznie pod koniec dekady w ramach $ 12 miliardów inwestycji produktu, aby rozwinąć i wywyższenia.

Cadillac CT6 - 2016 - B

„The CT6 jest nie mniej niż zupełnie nowe podejście do luksusu Premium – oraz podejście może zaoferować tylko Cadillac”, powiedział Johan de Nysschen, prezes Cadillac. „Jest to śmiałe przedsięwzięcie z niezrównaną dynamiką że reignites pasję do jazdy w dużych luksusowych samochodów. W skrócie, jest to prestiżowy luksusowy reimagined”.

Cadillac CT6 trwa sterowniki do wyższego progu zaangażowania, z technologiami, które czynią je bardziej świadomi swojego otoczenia, systemy podwozia – w tym aktywnych technologii – które sprawiają, że większość kontroli w każdych warunkach, a także jednostki napędowe prowadzone przez zupełnie nowy Cadillac Twin Turbo silnik, który nagradza się mieszając moc na żądanie. Pasażerowie są ukryty w marki ostatecznym wyrazem komfortu, luksusu i łączności.

CT6 posiada jedną z najbardziej zaawansowanych konstrukcji karoserii samochodowych w branży, architektura aluminium intensywne, że zawiera 11 różnych materiałów w celu osiągnięcia wytrzymałości, wydajności i progi efektywności praktycznie niespotykaną wśród światowej elity luksusowych sedanów wydajności.

Cadillac CT6 - 2016 - C

Jest to jeden z największych na najlżejszych i najbardziej zwinnych pełnowymiarowych sedanów klasy luksusowej, o wymiarach i przestronności na równi z BMW krótkim rozstawem osi 7-Series, ale przybliżona waga, zwinność i sprawność mniejszą Cadillac CTS – który jest lżejszy niż BMW 5-Series. CT6 jest lżejszy niż BMW serii 5, serii 6 i Mercedes-Benz Klasy E.

„Jesteśmy nowo podejścia do podstaw strukturalnych w dążeniu do stworzenia unikalnego wzoru do wykonywania prestiż luksusowy sedan,” powiedział de Nysschen. „Mieszając, że nowe podejście z dynamiką przenoszona w innych naszych nagradzanych napędzane tylne sedan – w tym V-Series – prowadzi do czegoś, co zostało utracone w segmencie. Wspaniałe chwile na wóz prawdziwego kierowcy”

Cadillac koncentruje się na trzech filarach, które kotłują dostarczyć dynamiczny doświadczenie w CT6 – i czynią to z wyższych poziomów obecności, elegancji i innowacji technologicznych, które pomogą podnieść Cadillaca na całym świecie.

„Luksusowe marki zbudowane są z góry na dół”, powiedział dyrektor marketingu Cadillaca Uwe Ellinghaus. „Dodawanie dynamiczne, top-of-the-range samochodu jest kluczem do podniesienia Cadillaca i globalnego wzrostu”.

Dodaj komentarz