loader gif

Chrysler Pacifica – 2017

Chrysler Pacifica - 2017 - A

Zupełnie nowy 2017 Chrysler Pacifica reinvents segment minivanow z śmiało wyprofilowanym zewnętrznem i wysoce funkcjonalnym jeszcze piękniej zdobionym wnętrzu. Z każdego kąta, jego proporcje, i stylizacja stwarza wrażenie ktorego nie oczekuje się od pojazdu w tym segmencie.

Konstrukcja.

2017 Chrysler Pacifica oferuje wyrafinowaną obecność na drodze, z dynamicznym profilem stanowiska, wiatr skokowej i agresywne koła do ciałem proporcjach. Dzięki długiemu rozstawowi osi, szeroki rozstaw kół i niski prześwit, Chrysler Pacifica pojawi sadzone, ze zdolnym postawy i sportowych proporcjach. Dostosowane brightwork całym aktów zewnętrznych jako „klejnot”, aby podświetlić stylizacji.

Chrysler Pacifica - 2017 - B

Profil wiatr przetoczyła Pacifica nie jest fasada. Przeprojektowany minivan oferuje niezrównaną wydajność aerodynamiczną, która korzysta z funkcji, takich jak podwozia aero paneli, aerodynamicznie strojonych wycieraczek i zoptymalizowanej relacji pomiędzy przednim szkłem i płytą dachową.

Przednia część Pacifica rysy współczesne oblicze marki Chrysler, z eleganckim, płynącej górnej i dolnej kraty. Płaska górna krata płynnie do reflektorów, natomiast skrzydło Chrysler pływa w fakturze kratki siatki. Górne i dolne kratki wyposażone jak wstążki chromowane akcenty, które płyną wspólnie równowagi geometrycznego i wygląd premium. Mobius chromowana listwa, która kołyski dostępnego światła przeciwmgielne LED splata się z obudową lampy przeciwmgielne a dolną kratą.

Chrysler Pacifica - 2017 - C

Dodaj komentarz