loader gif

Ford F-150 Raptor – 2017

Ford F-150 Raptor - 2017 - A

Oczekiwanym i nadal nieporównywalny z jakimkolwiek producentem auto, Ford – Ciężarówka liderem Ameryki – wprowadził zupełnie nowy Ford F-150 Raptor Supercrew, dodając, zwinność, wszechstronność i przestronność do najtrudniejszych, najmądrzejszy, najbardziej zdolnych F-150 Raptor kiedykolwiek.

Opracowany z DNA ciężarówki wyścigu Baja, F-150 Raptor jest wyjątkowa wśród off-road oraz pojazdów wydajności, ze specjalnie wybudowanym silnika, podwozia i zawieszenia, które pozwala mu podróżować szybko przez wymagających krajobrazów pustynnych lub indeksowania ponad skalistym terenie.

Ford F-150 Raptor Supercrew z czterema drzwiami pełnowymiarowych zapewnia pasażerom tylnych więcej miejsca na nogi i komfortu na szlaki i więcej miejsca, aby schować sprzęt podczas zwiedzania pustyni amerykańskie i kanadyjskie. Supercrew za 145-calowy rozstaw osi wynosi 12 cali dłuższych niż standardowe Raptor SuperCab 133 cali rozstaw osi.

Ford F-150 Raptor - 2017 - B

„F-150 Raptor oznacza lepsze możliwości off-road, od rocka do biegania przeszukiwania piasku,” powiedział Dave Pericak Ford Wydajność globalny dyrektor. „Z dodatkiem Supercrew klienci F-150 Raptor może opuścić chodnik tyłu – bez rezygnacji z komfortu i przestrzeni.”

Zaawansowane materiały – w tym stali o dużej wytrzymałości i wysokiej wytrzymałości, stopnia wojskowego, stopów aluminium – pomoc zapisać do 500 funtów, w porównaniu do wcześniejszej Raptor dla poprawiła sprawność off-road. W połączeniu z napędem na wszystkie nowe technologie silników EcoBoost, współczynnik następnej generacji F-150 Raptor mocy do masy została udoskonalona, ​​dzięki czemu samochód jeszcze bardziej zwinne off-road.

Ford F-150 Raptor - 2017 - C

Dodaj komentarz