loader gif

Ford S-MAX – 2015

Ford S-MAX - 2015 - A

Ford Motor Company ujawniła zupełnie nowy Ford S-MAX, stylowy i innowacyjny reinvention siedmiu pasażerów pojazdu aktywności sportowych, wyznaczające trendy.

Prawda z duchem pierwotnej wersji, całkowicie nowy S-MAX debiutuje w Europie w przyszłym roku oferuje styl, przyjemność jazdy oraz zaawansowane funkcje, bez utraty przestrzeni, elastyczność i niskie zużycie paliwa.

„S-MAX trafił w gusta klientów w całej Europie – ludzi, którzy potrzebują przestrzeni i funkcjonalności ale kto by nie Picture się w typowym lawet rodziny”, powiedział Stephen Odell, wiceprezes Ford, Europa, Bliski Wschód i Afryka. „Zupełnie nowy S-MAX bierze ten bezkompromisowy etos do nowych poziomów z niezwykłym wyglądem, chłodnym technologii i dynamiczne wrażenia z jazdy.”

Ford S-MAX - 2015 - B

Zupełnie nowy S-MAX zadebiutuje technologię adaptacyjnego kierownicy Ford w Europie zoptymalizowanej reakcji maszynisty, gdy pojawi się w sprzedaży w 2015 roku inteligentnego napęd na wszystkie koła oraz szereg zaawansowanych układów napędowych – w tym nowym 1,5-litrowym silnikiem benzynowym EcoBoost – zapewni także niezwykłe wrażenia z jazdy.

S-MAX będzie pierwszym Ford globalnie do funkcji dynamicznego Forda LED Reflektory z nieoślepiająca Highbeam że utrzymać maksymalną oświetlenie bez rozpraszać innych uczestników ruchu drogowego. Ford zaawansowane Pre-Collision Assist technologia pomoże w łagodzeniu wypadków, nawet przy prędkościach autostradowych.

Z wyjazd narciarski Alpine do odwożenia dzieci do szkoły, całkowicie nowy S-MAX pozwoli siedem osób podróżować w komfortowych warunkach – z 32 miejsc siedzących oraz load-kosmicznych kombinacji, a także segmentu pierwszego Easy-Fold drugiego i trzeciego rzędu siedzeń.

Ford S-MAX - 2015 - C

Dodaj komentarz