loader gif

GMC Acadia – 2017

GMC Acadia - 2017 - A

GMC wprowadził całkowicie nowy 2017 GMC Acadia – do Reimagined rozjazd mający na sercu segmencie średniej wielkości, przeznaczone do zaoferowania dużą uniwersalność i wyrafinowanie, z bardziej zaawansowanymi technologiami bezpieczeństwa.

Nowa GMC Acadia oferuje bardziej wydajne jednostki napędowe, a jednocześnie nadal oferują trzy rzędy siedzeń w większości modeli. Składka Acadia Denali powraca wraz z nowym modelem terenowy ofercie wzmocnione zdolności off-road.

„GMC jest silny, rozwijającą się marką premium i Acadia jest podstawą naszego sukcesu”, powiedział Duncan Aldred, wiceprezes GMC sprzedaży i marketingu. „Zupełnie nowy Acadia wykorzystuje udokumentowane doświadczenie SUV GMC do podjęcia i wstrząsnąć jeden z największych segmentów pojazdów, z silnym połączenie wzornictwa, technologii i możliwości.”

GMC Acadia - 2017 - B

Nowa GMC Acadia trafi do sprzedaży wiosną 2016 roku, prawie dziesięć lat po jego pierwotnym wprowadzenia, a spadając jego najsilniejszą roku sprzedaży kiedykolwiek w 2015 z 96,393 dostaw.

„Zazwyczaj sprzedaży pojazdu mogą być zilustrowane na krzywej dzwon podczas jego cyklu życia, ale sukces Acadia za przeciwstawił konwencji z imponującą trwałość”, powiedział Aldred. „Jest doskonałym przykładem pędu GMC i jesteśmy przekonani, będzie rosnąć z nowym Acadia.”

Nowy rozmiar, większe korzyści

Strategicznym ponowna analiza zakresu od 2017 Acadia oferuje klientom średniej wielkości crossover umieszczony pomiędzy zwartym terenie i pełnym rozmiarze Yukon. W zależności od modelu, jest ona dostępna z pięcio-, sześcio- lub siedmio-osobowego siedzenia, oferując jednocześnie większą zwrotność niż modelu pierwszej generacji.

GMC Acadia - 2017 - C

Dodaj komentarz