loader gif

GMC Sierra All Terrain X – 2016

GMC Sierra All Terrain X - 2016 - A

GMC Sierra 2016 ogłosił terenowy X – specjalną edycję modelu terenowy, wyposażony w ekskluzywne treści premium, który zwiększa możliwości off-road i agresywną, monochromatyczny wygląd.

potężne Postawa terenowy X odzwierciedla popularne personalizacji trend wśród miłośników off-road, wykonany z wyrafinowania najwyższego zakresu GMC jest uprawiana od lat z modeli takich jak Sierra Denali. Jego pakiet premium monochromatycznego zewnętrznego wykończenia oraz specjalny sprzęt oferuje dostosowaną wygląd w modelu limitowana edycja, uzupełniona o najnowsze technologie GMC.

Pakiet Sierra All Terrain łączy możliwości z unikalnym stylem do złożenia oświadczenia lub wyłączyć drogi. Najważniejsze to:

4WD z Eaton zablokowania tylnego mechanizmu różnicowego
Pakiet Z71 zawieszenie Off-Road z Rancho wstrząsy Monotube, filtr powietrza o dużej pojemności, Hill Descent Control oraz podwozie transferu Sprawa tarczy
Park Assist z tyłu
Unikalne kratka z kolorze nadwozia przestrzenny i przyciemniane chromowanymi akcentami; w kolorze nadwozia zderzaki przednie i tylne (tylny zderzak z etapów rogu)
Spray-on bedliner
All-Terrain-logo zestaw wskaźników
Inklinometr w centrum informacyjnym kierowcy.
Szczegóły Produktu

Nowa Sierra All Terrain X oferowany jest na 2016 Sierra 1500 załoga 4WD Kabina / krótkich modeli pudełko z SLT wykończeniem. Oprócz standardowej zawartości terenowy, pakiet „X” obejmuje:

265 / Mud-Terrain 65R18SL oceniane opony Goodyear Wrangler DuraTrac MT, przeznaczone do kompetencji terenowego w brudu, żwiru i błota, z opanowaniem na drogach w suchych, mokrych i zimowych warunkach
18 x 8,5-calowe felgi aluminiowe czarne
stopnie boczne Sport (czarny)
Łóżko montowane sport bar (czarny) przeznaczony do obsługi akcesoriów off-road LED pakiet oświetleniowy
Wysoka wydajność reflektory LED
Wydajność układu wydechowego, która wpada wyjście 5.3L V-8 silnik 365 KM i dodaje agresywnego notatka
klamki w kolorze nadwozia i listwy boczne nadwozia
Czarne lusterka zewnętrzne, profile taśmowe i B-filary
Wykładziny podłogowe wnętrz
Dostępne kolory: Onyx Black, Summit White, Kamień Niebieski metalik, iryd metalik, Crimson Red Tintcoat, lekkich stalowych szary metaliczny.

GMC Sierra All Terrain X - 2016 - B

Dodaj komentarz