loader gif

Lincoln Continental – 2017

1Lincoln Continental - 2017 - A

Lincoln Motor Company zapowiada powrót swojego flagowego – całkowicie nowy Lincoln Continental – elegancki, silny, spokojny wysiłku pełnowymiarowy sedan, która zapewnia cichą luksusowych do najbardziej wymagających klientów w branży.

Począwszy od jesieni 2016, Lincoln Continental oferuje podróż w pierwszej klasie dla klientów w Ameryce i Chinach, przynosząc ciepłe, ludzkie dotyka i współczesny design.

Pełnowymiarowe sedan jest zaprojektowane z myślą o klientach, którzy definiują kulturowo postępowych luksus na własnych warunkach – pragnienie doskonałej jakości, kunsztu i bezpieczeństwo.

Lincoln Continental - 2017 - B

„Nazwa Continental od dawna związane z ostatecznym w Lincoln piękna i luksusu”, powiedział Kumar Galhotra, prezydent Lincoln. „Dzięki zupełnie nowym modelem, skupiamy się na tworzeniu bardziej ludzkie, osobiście dostosowane doświadczenia dla naszych klientów. – Dostarczanie co nazywamy cichym luksusu”

Elegancja poprzez projekt

Całkowicie nowa konstrukcja Lincoln Continental jest na wskroś nowoczesny, z nową osłoną chłodnicy Lincolna i atletycznej profilu, który jest dynamiczny i progresywny.

Nowy flagowy Lincoln wita kierowców z sekwencji oświetlenia zupełnie wykluczają. Jako kierowca zbliża się do samochodu z kluczem, oświetlenie LED podpisu na dolnej powięzi przedniego i światła tylne subtelnie łączy, a oświetlenie podpis w reflektorach budzi w płynnym ruchem. Lincoln światła mat następnie rozjaśnić chodnika wokół przednich drzwiach, dzięki czemu wykazują żadnych zagrożeń, a następnie wybierz serdecznie oświetlania oświetlenie wnętrza kabiny.

Lincoln Continental - 2017 - C

Dodaj komentarz