loader gif

Lincoln MKZ – 2017

Lincoln MKZ - 2017 - A
Odkryj swoje nowe ulubione miejsce. Nowy Lincoln MKZ łączy intuicyjną technologię, bezproblemowe działanie i charakterystyczny design dostarczyć niezwykłe wrażenia z jazdy Lincoln wywołuje cichy luksus.

Lincoln ujawnia nowo zaprojektowany MKZ , koncentrując się na obszarach najbardziej pożądane przez dzisiejszych luksusowych średniej wielkości sedan klienta – jakości, wydajności i stylu.

Lincoln MKZ - 2017 - B

Nowy Lincoln MKZ jest zaprojektowane z myślą o tych, którzy szukają czegoś innego na rynku dóbr luksusowych. Od umieszczenia cech technologicznych , takich jak push- przycisk zmiany biegów do Reimagined wnętrza pomieszczeń , w tym pływające konsolę środkową , kierowcy mogą smakować w odkrywaniu nieoczekiwane doświadczenie w oparciu o inteligentną funkcją i pięknej formie , która oferuje przede wszystkim przyjemny napęd.

Lincoln Doświadczenie jest powołany do życia dzięki dostępnym Lincoln wyłączności 3,0 – litrowy silnik V6 GTDI , a także elementy niematerialne , jak cichej kabinie dostarczonych przez system aktywnej kontroli hałasu.

Lincoln MKZ - 2017 - C

Dodaj komentarz